Коротко про те, як все починалось

Коротко про те, як все починалось

Історія бренду J. Cook бере свій початок весною 2015 року, коли два товариша вирішили піти в магазин спортивного одягу купити футболки для занять в спортзалі. Ми були, м'яко кажучи, в шоці від побачених цін і саме в цей час до нас прийшла ідея створити свої власні футболки. В яких нам було б класно. Які були б зручними і дещо епатажними. Такими, повз які неможливо буде пройти, не звернувши уваги. За два місяці ця ідея переросла в створення проекту J. Cook і відшив перших 500 футболок:) 

Ну і далі пішло-поїхало:)


Як би там не було, вже шостий рік ваші посмішки і захват, ваші поради і рекомендації, навіть ваші зауваження стосовно чи продукту, чи доставки, чи ще чогось, слугують нам каталізатором постійного прагнення до самовдосконалення. 
В нас в голові завжди багато планів, якими ми залюбки ділимось з тобою - як з другом, ми невпинно шукаємо нові рішення. 
В цей нелегкий для світу і України час, ми стараємось просувати позитив в маси через наші речі з крутими героями. До речі про наших героїв: придивіться до них! Адже кожен з них є дзеркальним відображенням нас: панда-чемпіон чи єдиноріг, який маючи в руках ніж та сокиру, намагається бути милим, а може роздратований кіт, що показує всім середній палець?!) Це все ми, кожен з нас в певний момент часу!
З цього випливає і наша місія - поширювати позитив. 
Попереду багато планів, як то запуск одягу з льону, дитячої лінійки трикотажу та організація благодійного проекту. 

Дякуємо, що дочитали:)

Приєднуйтесь!

Шоурум J. Cook

Для зв'язку: 067-833-99-07
Пошта info@jcook.com.ua

 

 Штурхніть нас, пишіть якщо є гарна ідея/побажання/скарга